REZERWACJA 24h+48 33 813 90 45
info@robinpartners.plul. Kalinowa 1A, 43-309 Bielsko- Biała

Busy do Niemiec, woj. lubelskie

p> Oferujemy naszym pasażerom szybki i bezpieczny przewóz busami do Niemiec na Bawarię. Nasze busy z województwa lubelskiego wyjeżdżają z Lublina, Puław oraz Kraśnika. Lublin to stolica województwa lubelskiego i jednocześnie największe miasto po wschodniej stronie Polski. W aglomeracji lubelskiej pełni niezwykle ważną rolę pod względem historycznym i kulturalnym. W południowej części województwa lubelskiego położony jest Kraśnik. To ważne miasto na mapie regionu pod względem turystycznym i biznesowym, dlatego nie mogło zabraknąć tam również przewozów POLCAR. Busy do Niemiec odjeżdżają również z miasta położonego tuż przy obwodnicy Puław. Bogata oferta przejazdów na trasie Polska-Niemcy z województwa lubelskiego sprawia, że nasze busy odjeżdżają praktycznie z każdego zakątka tego regionu. W naszej ofercie znajdują się również przewozy do Niemiec busami z Sandomierza (Województwo Podkarpackie).
 

PRZEWOZY BUSEM DO NIEMIEC SZYBKIE I KOMFORTOWE

Przewozy busem do Niemiec odbywają się na stałej trasie Lublin – Monachium i cała Bawaria, przez Zgorzelec bądź Kudowę Zdrój. W odróżnieniu od innych firm, nie krążymy po całych Niemczech godzinami lecz trzymamy się głównej trasy aby maksymalnie skrócić czas przejazdu. Dzięki temu jesteśmy najszybszym przewoźnikiem na trasie Lublin – Monachium.

Nasza firma przewozowa dysponuje wygodnymi i nowoczesnymi busami odpowiednio przystosowanymi do zapewnienia komfortowych i bezpiecznych warunków podróży. Flota busów POLCAR udostępnia podróżnym busy wyposażone w klimatyzację, sprzęt DVD, gniazda USB oraz komfortowe fotele z możliwością rozkładania.

Oferujemy naszym pasażerom liczne rabaty na przejazdy z Lublina, Puław i Kraśnika.

Cena za przejazd jednego Pasażera z 2 bagażami z Lublina do Monachium wynosi 260zł oraz z Monachium do Lublina 65 euro. Dokładną cenę podajemy po uzyskaniu dokładnych adresów początku i końca podróży.

Zachęcamy do monitorowania naszych promocji - dla stałych Klientów, którzy regularnie korzystają z naszych przewozów, proponujemy świetne zniżki. Busy do Niemiec z Lublina, Puław i Kraśnika to gwarancja komfortowych warunków podróżowania w znakomitej cenie.

Dodatkowe informacje i rezerwacja miejsc dostępne codziennie w godz. pracy biura 7:00 – 22:00 pod numerami telefonów +48 504 252 811 oraz +48 81 503 27 33.