REZERWACJA 24h+48 33 813 90 45
info@robinpartners.plul. Kalinowa 1A, 43-309 Bielsko- Biała

Trasa Polska Niemcy

Nasza firma specjalizuje się w busowym przewozie osób do Niemiec oraz z powrotem do Polski. Oferujemy bardzo rozbudowaną trasę wyjazdów z Lublina, która pozwala na zabranie osób nie tylko z dużych ośrodków miejskich, ale także wielu mniejszych miasteczek. Obsługujemy kilkaset miejscowości w Polsce i Niemczech. Jeździmy naszymi busami regularnie między innymi do Augsburga, Monachium (München), Lipska (Leipzig), Drezna, Norymbergii (Nürnberg) oraz oferujemy transport osób do kilkudziesięciu mniejszych niemieckich miasteczek, których pełna lista znajduje się na dole tej strony.

Kalendarz wyjazdów do Monachium i nie tylko

Przewóz osób z Polski do Niemiec odbywa się regularnie od poniedziałku do piątku. Busy zaczynają swoją trasę w Lublinie (to nasza główna siedziba), następnie jesteśmy w stanie zabrać osoby z wielu mniejszych miejscowości w Polsce i dowieść do wielu mniejszych miejscowości w Niemczech. ROBIN PARTNERS to firma z wieloletnim doświadczeniem w przewozie osób za zachodnią granicę.

Bezpieczny i komfortowy przewóz osób do Niemiec

ROBIN PARTNERS zapewnia podróżnym komfortowy, jak również tani przewóz do Niemiec wygodnymi i nowoczesnymi busami marki Mercedes Benz wyposażonymi we wszystkie udogodnienia potrzebne na tak długich trasach (klimatyzacja, ogrzewanie postojowe, regulowane siedzenia). Zapewniamy bezpieczny oraz komfortowy transport osób za zachodnią granicę Polski. Dbamy o przewożony bagaż, który podczas jazdy jest odpowiednio zabezpieczony. Nasza flota obejmuje auta nie starsze niż z rocznika 2013. Dzięki temu przewóz osób do Niemiec jest bezpieczny i wygodny – przekonaj się o tym sam!