REZERWACJA 24h+48 33 813 90 45
info@robinpartners.plul. Kalinowa 1A, 43-309 Bielsko- Biała

Odszkodowanie od lotniska za hałas

Dźwięk towarzyszący startującym i lądującym samolotom może być wyjątkowo dotkliwy dla osób mieszkających w pobliżu lotnisk.

Zgodnie z aktualnie obowiązującym prawem właściciele mieszkań i działek, położonych w bliskim sąsiedztwie portów lotniczych mogą domagać się odszkodowań za spadek wartości nieruchomości, spowodowany przez nadmierny hałas.

29.02.2016 roku, na podstawie Uchwały Sejmiku Wojewódzkiego została ustanowiona strefa ograniczonego użytkowania wokół gdańskiego lotniska w Rębiechowie.

Jeśli jesteś właścicielem nieruchomości zabudowanej lub niezabudowanej, położonej na terenie gmin:

Gdańsk (obręby geodezyjne: 009, 027, 037, 050, Bysewo, Firoga, Kiełpino Górne, Kokoszki, Rębiechowo),
Żukowo (obręby geodezyjne: Banino i Rębiechowo),
masz szansę uzyskać należne odszkodowanie!

Pamiętaj, że na zgłoszenie roszczeń masz tylko 2 lata od dnia wejścia w życie uchwały Sejmiku o ustanowieniu strefy. Ostateczny termin upływa więc 31.03.2018r.

Walka o odszkodowania z pomocą profesjonalnej kancelarii prawnej będzie zdecydowanie łatwiejsza i skuteczniejsza niż samodzielne starania. Tylko dobrze przygotowany prawnik będzie w stanie dobrze sformułować pozew, a także poprowadzić sprawę przez meandry postępowania.

Szerokie doświadczenie oraz setki tysięcy złotych odzyskanych odszkodowań czynią nas rzetelnym, wiarygodnym i sprawdzonym partnerem.

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by efekty naszej pracy były w pełni satysfakcjonujące dla naszych klientów. Nie pobieramy opłat wstępnych, a jedynie prowizję od uzyskanej kwoty odszkodowania.

Działamy kompleksowo i skutecznie. Korzystamy z wiedzy i doświadczenia specjalistów z zakresu akustyki oraz rzeczoznawców majątkowych, którzy uczestniczyli już w postępowaniach dotyczących innych lotnisk.

Jeżeli masz wątpliwości, czy należy Ci się odszkodowanie od lotniska za hałas, skontaktuj się z nami. Weryfikacja sprawy jest całkowicie bezpłatna.

Kancelaria ROBIN PARTNERS