REZERWACJA 24h+48 33 813 90 45
info@robinpartners.plul. Kalinowa 1A, 43-309 Bielsko- Biała

Flota pojazdów

Busy do Niemiec z Lublina 

Masz firmę i chcesz zorganizować bezpieczny, ale zarazem sprawny przewóz osób do Niemiec lub innego miejsca w Polsce czy Europie? Zapoznaj się z naszą ofertą! Jesteśmy rodzinną firmą z wieloletnim doświadczeniem, która zapewnia wynajem busów oraz tanie przejazdy z Polski do wielu miast w Europie, takich jak Monachium, Ingolstadt czy Landshut. Do Twojej dyspozycji oddajemy flotę nowoczesnych, wygodnych i niezawodnych samochodów marki Mercedes Benz. 

Wyjazdy do Monachium – komfort każdej podróży

Oferowane przez nas busy mają doskonałe wyposażenie, aby zapewnić najlepsze warunki do przewozu osób z Polski do Niemiec lub inne odległe miejsce. Wszystkie samochody są nowe – najstarszy jest z 2013 roku. Do dyspozycji Klientów oddajemy pojazdy wyposażone we wszelkiego rodzaju udogodnienia, takie jak klimatyzację, ogrzewanie postojowe czy regulowane siedzenia sprzyjające długim podróżom do Drezna czy Norymbergii

Wynajem busów z Ingolstadt do Polski – gwarancja bezpieczeństwa

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dalekie wyprawy, zwłaszcza zagraniczne, wiążą się z wieloma niebezpieczeństwami, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas samochody spełniały wszelkie standardy bezpieczeństwa. Wszystkie pojazdy są zawsze sprawne technicznie, stale monitorowane, jak również poddawane regularnym przeglądom. Dodatkowo wyposażyliśmy je w ograniczniki prędkości do 130 km/h. Dzięki temu przejazdy do Monachium oraz jakiegokolwiek innego miejsca w Europie są nie tylko tanie i wygodne, ale też bezpieczne.   

Transport busem do Norymbergi – profesjonalizm i doświadczenie

Każdy przewóz osób np. do Bawarii wiąże się z ogromną odpowiedzialnością za zdrowie oraz życie pasażerów. Z tego względu stosujemy wszelkie możliwe środki zwiększonej ostrożności. Podczas jazdy do Niemiec nasi Klienci zawsze mogą liczyć na troskliwą opiekę wykwalifikowanych kierowców, którzy charakteryzują się wysoką kulturą osobistą, a także wieloletnim doświadczeniem. Zastanawiasz się nad zorganizowaniem wyjazdu busem do Niemiec z Lublina lub innego miejsca w Polsce? Masz pytania lub wątpliwości? Zapraszamy do kontaktu!

 

busy 1
busy 2
busy 3
busy 4
busy 5
busy 6
busy 7
busy 8
busy 9