REZERWACJA 24h+48 33 813 90 45
info@robinpartners.plul. Kalinowa 1A, 43-309 Bielsko- Biała

Busy do Niemiec, woj. śląskie

Niemcy - zachodni sąsiad Polski - to kraj często odwiedzany przez Polaków. Słynie z festiwali piwa, dobrych drużyn piłkarskich, pięknych i klimatycznych miasteczek. Co chwile przyjeżdżają tam podróżni z całego świata. Polacy wyjeżdżają do niego w celach turystycznych i zarobkowych. Mając na uwadze popularność tego kierunku podróży, uruchomiliśmy trasę przewozów busem na linii Polska-Niemcy. Nasze busy do Niemiec wyjeżdżają m.in. z Katowic. Polcar oferuje również przejazdy busem na trasach Niemcy-Kielce oraz Niemcy-Łódź.
 

TRASA KATOWICE-NIEMCY TANIO I KOMFORTOWO

Jak działamy? Szybko, bezpiecznie i wygodnie. Komfort podróży jest dla turystów najważniejszy. Mając to na uwadze układamy nasze trasy tak, aby było jak najszybciej i najwygodniej. Dla zwiększenia standardu naszych usług, a tym samym i komfortu naszych pasażerów, stosujemy w naszej działalności metodę “door-to-door”. Odbieramy naszych Klientów spod wskazanego adresu w Katowicach i odwozimy pod konkretny adres na terenie Niemiec. Podobnie na trasie Niemcy-Katowice. Tym samym, nasi pasażerowie nie muszą martwić się o dojazd do busa ani o odnalezienie drogi na terenie kraju naszego sąsiada.

Dokładamy wszelkich starań, aby w naszych busach podróżni czuli się nie tylko wygodnie, ale również bezpiecznie. Kierowcy naszych busów to osoby z dużym doświadczeniem w branży transportowej. Ich miła osobowość oraz profesjonalizm sprawią, że podróż mini w sympatycznej atmosferze. Jako firma stawiamy na ciągły rozwój - odpowiednio szkolimy naszych pracowników, aby mogli świadczyć najwyższy poziom usług.

Kolejna cechą wyróżniającą nasze busy jest cena. Podróż klimatyzowanym, nowoczesnym busem, dostępna jest w bardzo atrakcyjnych cenach - dla stałych świetne promocje! Cennik przewozu busem uzależniony jest od miejscowości oraz liczby osób. W celu bliższych informacji o trasie Katowice-Niemcy, prosimy o kontakt z naszą firmą. Rezerwacji podróży można dokonać również przez formularz kontaktowy.