REZERWACJA 24h+48 33 813 90 45
info@robinpartners.plul. Kalinowa 1A, 43-309 Bielsko- Biała

Busy do Niemiec, woj. mazowieckie

TRANSPORT OSOBOWY DO NIEMIEC? WYBIERZ BUSA!

Województwo mazowieckie udostępnia wiele środków transportu, dzięki którym można dostać się za granicę. Pociągi osobowe umożliwiają przedostanie się z Radomia do . Z Warszawy – a dokładnie z warszawskiego lotniska - można samolotem udać się w różne części świata. Jednak loty często są drogie, dla wielu również niezwykle stresujące. Transport do Niemiec busem to tania i komfortowa alternatywa dla samolotu, autobusu wycieczkowego oraz prywatnego auta. Busy Polcar zapewniają bezpieczna jazdę bez stresu i zmęczenia. Atrakcyjny cennik przewozów osób i paczek oraz dodatkowe liczne promocje, czynią ten środek transportu tanim i niezwykle popularnym.
 

PRZEWÓZ OSÓB DO NIEMIEC BUSAMI POLCAR

Flota Polcar składa się z nowocześnie wyposażonych busów, które zapewniają pełen komfort podróżowania. Klimatyzacja, nawigacja, DVD, rozkładane fotele to tylko niektóre z udogodnień jakie oferuje nasza firma transportowa. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pasażerów, a tym samym zwiększając standard naszych usług przewozowych, oferujemy Klientom przejazd w systemie „z adresu pod adres”. Odbieramy pasażerów w wyznaczonym przez nich miejscu Łodzi lub Radomiu oraz dowozimy pod wskazany adres w Niemczech. Wygodnie, tanio komfortowo – tak wygląda podróż busem do Niemiec z naszą firmą!

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą przewozów osób i paczek do Niemiec. W województwie mazowieckim działamy na terenie Przysuchy i Radomia. Cennik usług transportowych znajdą Państwo w odpowiedniej zakładce. Informacje można również uzyskać kontaktując się z nami telefonicznie lub e-mailowo.