REZERWACJA 24h+48 33 813 90 45
info@robinpartners.plul. Kalinowa 1A, 43-309 Bielsko- Biała

Busy do Niemiec, woj. świętokrzyskie

Wiemy jak cenny jest czas, dlatego z nami unikniesz dojazdów na dworzec, oczekiwania na lotnisku, czy niewygodnych przesiadek. Pasażerom oferujemy transport w formule „door to door”. To Ty wskazujesz nam adres (w Kielcach lub każdej innej miejscowości na terenie świetokrzyskiego) pod który mamy przyjechać. Odbieramy Cię ze wskazanego miejsca i odwozimy bezpośrednio do Niemiec. To najlepsza forma przewozu osób - bez przesiadek, dojazdów i stresu. Podróż z nami to sama przyjemność. Transport zagraniczny to nasza główna specjalizacja i zarazem pasja, dlatego dbamy, aby było Ci wygodnie!

Jeżeli interesuje Cię wyjazd z innego niż świętokrzyskiego województwa, sprawdź naszą ofertę przewozu busami do Niemiec z Łodzi, Katowic, Radomia czy Staszowa.
 

KOMFORTOWA FLOTA BUSÓW

Każdy z kursów na linii Polska-Niemcy obsługujemy nowoczesnymi busami dziewięcioosobowymi. Każdy pojazd posiada klimatyzację, ogrzewanie, system audio, DVD i wygodne, rozkładane fotele. Dzięki kompleksowemu wyposażeniu nawet długie kilometry które musisz przebyć przestają być problemem. Podczas podróży towarzyszyć Ci będzie kierowca z bogatym doświadczeniem w przewozie osób. To wyłącznie odpowiednio wykwalifikowane osoby wyróżniające się wysoką kulturą osobistą, które zapewnią odpowiednią atmosferę podczas podróży.